Wybierz kategorię:
11
58
11
46
29
58
29
46
P17 S34
Zerel
Sääre
P17 S36
Runö
Ruhnu
P17 S39
Haynasch
Ainaži
P17 S40
Rujen
Rūjiena
P17 S41
Naukschen
Naukšēni
P17 S42
Walk
Valka
Valga
P17 S43
Anzen
Antsla
P17 S44
Werro
Võru
P18 S33
Lyserort
Oviši
P18 S34
Pissen
Miķeļtornis
P18 S35
Dondangen
Dundaga
P18 S39
Lemsal
Limbaži
P18 S40
Dickeln
Dikļi
P18 S41
Wolmar
Valmiera
P18 S42
Serbigal
Cirgaļi
P18 S43
Rosenhof
Vastse-Roosa
P18 S44
Alt Laizen
Veclaicene
Vana-Laitsna
P19 S33
Windau
Ventspils
Windawa
P19 S34
Ugahlen
Ugāhlen
P19 S35
Saßmacken
Valdemarpils
P19 S36
Markgrafen
Mērsrags
P19 S39
Loddiger Treiden
Lēdurga-Turaida
P19 S40
Wenden
Cēsis
Kieś
P19 S41
Ronneburg
Rauna
P19 S42
Smilten
Smiltene
P19 S43
Seltinghof
Zeltiņi
P19 S44
Marienburg
Alūksne
P20 S33
Pilten
Piltene
Piltyń
P20 S34
Rönnen
Renda
P20 S35
Talsen
Talsi
P20 S36
Angern
Engure
P20 S37
Raggazeem
Ragaciems
P20 S40
Ramotzky
Ieriķi
P20 S41
Serben
Dzērbene
P20 S42
Neu Pebalg
Jaunpiebalga
P20 S43
Alt Schweneburg
Vecgulbene
P20 S44
Bolwa
Balvi
P21 S32
Strandhof
P21 S33
Appricken
Apriki
P21 S34
Goldingen
Kuldīga
P21 S35
Wahnen
Vāne
P21 S36
Tuckum
Tukums
P21 S37
Schlok
Sloka
P21 S41
Erlaa
Ērgļi
P21 S42
Sesswegen
Cēsvaine
P21 S43
Alt Luban
Lubāna
P21 S44
Iwdini
Idina
P22 S32
Libau (Nord)
Liepāja
Lipawa
P22 S33
Hasenpot
Aizputes
P22 S34
Schrunden
Skrunda
P22 S35
Frauenburg
Saldus
P22 S36
Doblen
Dobele
P22 S37
Mitau
Jelgava
Mitawa
P22 S42
Kreuzburg
Krustpils
P22 S43
Warklany
Varakļāni
Warklany
P22 S44
Rjeshiza (Rositen)
Rēzekne
Rzeczyca
P23 S32
Libau (Süd)
Liepāja
Lipawa
P23 S33
Schoden
Skuodas
Szkudy
P23 S34
Piekiely
P23 S35
Laischew
P23 S36
Szagarren
Žagarė
Żagary
P23 S37
Skajzgiry
Skaistgirys
P23 S38
Bauske
Bauska
P23 S41
Buschhof
Birži
P23 S42
Jakobstadt
Jēkabpils
Jakubowo
P23 S43
Preli
Preiļi
Prele
P23 S44
Antonopol
Antonopole
P24 S32
Dorbiany
Darbėnai
P24 S33
Sałanty
Salantai
P24 S34
Siady
Seda
P24 S35
Wieksznie
Viekšniai
P24 S36
Kurszany
Kuršėnai
P24 S37
Janiszki
Joniškis
P24 S41
Oknista
Oknista
P24 S42
Subbat
Subate
P24 S43
Wyschki
Višķi
Wyszki
P24 S44
Puscha
Pusa
Pusza
P25 S47
Kiasice
P26 S47
Borkowicze
Боркавічы
P27 S38
Kedainiai (Kiejdany)
P28 S47
Uszacz
Ушачы
P29 S47
Lepel
Лепель
P30 S16
Wiek
P30 S17
Sagard
P30 S47
Kraszewicze
Крашевичи
P31 S14
Müritz
P31 S15
Barth
P31 S16
Stralsund (Strzałów)
P31 S17
Bergen (Góra)
P31 S47
Brodówka
Брадоўка
P32 S15
Ribnitz
P32 S16
Grimmen
P32 S18
Zinnowitz (Cis)
P32 S47
Borysów
Барысаў
P33 S14
Güstrow
P33 S15
Teterow
P33 S16
Demmin (Tymin)
P33 S47
Mikulicze
Мікулічы
P34 S14
Goldberg i. Mecklbg.
P34 S15
Malchin
P34 S16
Neubrandenburg (Branibór Nw.)
P34 S17
Friedland i. Meckl .
P34 S47
Ihumeń (Czerwień)
Чэрвень
P35 S14
Parchim
P35 S15
Malchów
P35 S16
Neusterlitz (Strzelce Nw.)
P35 S17
Woldegk
P35 S47
Łapicze
Лапічы
P36 S14
Perleberg
P36 S15
Wittstock
P36 S16
Rheinsberg
P36 S17
Templin (Tęplin)
P36 S47
Nowe Dorohy
Новыя Дороги
P37 S14
Havelberg
P37 S15
Neu Ruppin
P37 S47
Hłusk
Глуск
P38 S14
Stendal
P38 S15
Rathenow
P38 S47
Leskowicze
P39 S47
Kopatkowicze
Капаткевічы
P40 S14
Loburg
P40 S47
Petryków
Петрыкаў
P41 S47
Bujnowicze
Буйнавічы
P42 S47
Stodolicze
Стадолічы
P43 S47
Owrucz
Овруч
P44 S14
Zeitz
P44 S47
Łuhiny
Лугини
P45 S14
Gera
P45 S15
Altenburg
P45 S16
Chemnitz (Kamienica)
P45 S17
Freiberg
P45 S18
Pirna i Podmokly
P45 S47
Korosteń
Коростень
P46 S14
Plauen (Nord)
P46 S15
Zwickau
P46 S16
Annaberg i H. Sr. Šebastiana
P46 S17
Most
P46 S18
Usti n.L.
P46 S47
Horoszki
Володарськ-Волинський
P47 S14
Plauen (Süd)
P47 S15
Johanngeorgstadt Kraslice
P47 S16
Oberwiesenthal i Jáchymov
P47 S17
Chomutov
P47 S18
Roudnice n.L.
P47 S47
Żytomierz (płn.)
Житомир
P48 S14
Wunsiedel
P48 S15
Cheb
P48 S16
Karlovy Vary
P48 S17
Rakovnik
P48 S18
Kladno
P48 S47
Żytomierz (płd.)
Житомир
P49 S47
Berdyczów
Бердичів
P50 S47
Machnówka
Комсомольське
Махнівка
P51 S47
Przyłuka
Стара Прилука
P52 S47
Winnica
Вінниця
P53 S47
Szpików
Шпиків
P54 S47
Tomaszpol
Томашпіль
P55 S47
P56 S47
P57 S41
Vicovul (Wików)
P57 S42
Rǎdǎuti (Radowce)
P58 S39
Vişeul
P58 S40
Kirlibaba (Cârlibaba)
P58 S41
Câmpulungul Moldovenesc
P58 S42
Suceava (Suczawa)
P59 S39
Nǎsǎud (Naszod)
P59 S40
Poiana Stampei
P60 S39
Vatra Dornei (Durna Watra)
P60 S40
Fǎlticeni
P61 S39
Bistriţa
P61 S40
Munti Cǎliman
P61 S41
Darmosca
P61 S42
Bistricioara
Długość działki stopniowej na ramce skorowidza: 1° dług. i szer. geogr.

Załączniki do tej kategorii:

ZałącznikPoland 1:100,000 with international boundaries (1938 & 1953) 1953 details
Polska - podział na arkusze w cięciu map WIG 1:100 000, z granicami międzynarodowymi na r. 1938 i 1953 (mapa blankowa)
ZałącznikPoland and adjacent countries 1:100,000 with international boundaries (1938 & 1953) Polska i kraje sąsiednie - podział na arkusze w cięciu map WIG 1:100 000, z granicami międzynarodowymi na r. 1938 i 1953 (mapa blankowa)1953 details
ZałącznikPoland and adjacent countries 1:100,000 with international boundaries (1938 & 1953) - sheets in Directorate of Military Survey, editions Polska i kraje sąsiednie - podział na arkusze w cięciu map WIG 1:100 000, z granicami międzynarodowymi na r. 1938 i 1953 (wydania dostępne w Directorate of Military Survey ok. 1955 r.)± 1955 details
ZałącznikPoland and adjacent countries 1:100,000 with international boundaries (1938 & 1953) - sheets in Directorate of Military Survey, editions by WSG quarterly, c.1955 Polska i kraje sąsiednie - podział na arkusze w cięciu map WIG 1:100 000, z granicami międzynarodowymi na r. 1938 i 1953 (wydania dostępne w Directorate of Military Survey, dane o wydaniach wg. kwartalnika Wiad. Służby Geograficznej, ok. 1955 r.)± 1955 details

query: 0.001082181930542 print: 0.23884296417236