Wybierz kategorię:
14
56
14
48
25
56
25
48
10100
Lasdehnen
Краснознаменск
Lazdėna
10101
Tulpeningken
Заречное
Tulpininkai
10102
Wisborinen
Ливны
Vizbarynai
10103
Panowe
Panoviai
1085
Groß Dirschkeim
Донское
Diržkaimis
1086
Rauschen
Светлогорск
Riaušiai
1087
Neukuhren
Пионерский
Naujieji Kuršiai
1088
Cranz
Зеленоградск
Krantas
1089
Bledau
Сосновка
Bleduva
1090
Postnicken (West)
Заливное
Paustininkai
1091
Postnicken (Ost)
Заливное
Paustininkai
1092
Rinderort
Заливино
1093
Elchwerder
Головкино
Nemanynas
1094
Lauknen
Громово
Lauknos
1095
Osseningken
Осиновка
Uosininkai
1096
Jurgaitschen
Канаш
Jurgaičiai
1097
Szillen
Жилино
Žiliai
1098
Lengwethen
Лунино
Lenkviečiai
1099
Budwethen
Маломожайское
Būdviečia
11100
Schmilgen
Лукашовка
Smilgiai
11101
Grumbkowkaiten
Правдино
Grambkaukaičiai
11102
Schillehnen
Победино
Šilėnai
11103
Dwarischken
abandoned
Dvariškiai
1173
Wittenberg
Białogóra
1174
Dembek
Dębki
1175
Ostrau
Ostrowo - Karwia
1176
Rixhöft
Rozewie
1185
Palmnicken
Янтарный
Palvininkai
1186
Germau
Русское
Girmava
1187
Pobethen
Романово
Pabėčiai
1188
Rudau
Мельниково
Rūdava
1189
Powunden
Храброво
Pavandenė
1190
Schaaken
Некрасово / Жемчужное
Žiokai
1191
Lablacken
abandoned
Lablaukiai
1192
Labiau
Полесск
Labguva
1193
Laukischken
Саранское
Laukiška
1194
Szargillen
Богатово
Žargiliai
1195
Skaisgirren
Большаково
Skaistgiriai
1196
Aulowönen
Калиновка
Aulavėnai
1197
Grünheide
Калужское
Gryneidė
1198
Kraupischken
Ульяново
Kraupiškas
1199
Rautenberg
Узловое
Rauenberkis
12100
Kussen
Весново
Kusai
12101
Pillkallen
Мошенское
Pilkalnis
12102
Sodargen
Третьяково
Saudargai
12103
Schirwindt
Кутузово
Širvinta
1275
Mechau
Mechowo
1276
Putzig
Puck
1285
Lochstädt
Павлово
Laukstyčių pilis
1286
Fischhausen
Приморск
Žuvininkai
1287
Medenau
Логвино
Medinava
1288
Königsberg (Pr.) (West)
Калининград
Królewiec
1289
Königsberg (Pr.) (Ost)
Калининград
Królewiec
1290
Schönwalde
Ярославское
1291
Kaimen
Заречье
Kaimiai
1292
Goldbach
Славинск
Auksapiai
1293
Alt Gertlauken
Новая Деревня
Gertlaukiai
1294
Groß Schirrau
Дальнее
Širuva
1295
Eszerninken
Красная Дубрава
Ežerninkai
1296
Groß Berschkallen
Гремячье
Beržkalnis
1297
Neunischken
Привольное
Naniškas
1298
Stablacken
Приозёрное
Stablaukis
1299
Mallwischken
Майское
Malviškiai
13100
Kattenau
Заветы
Katinava
13101
Stallupönen
Нестеров
Stalupėnai
13102
Eydtkuhnen
Чернышевское
Eitkūnai
1375
Neustadt a. Rheda
Wejherowo
1376
Rheda
Reda
1378
Hela
Hel
1385
Pillau
Балтийск
Piława
1386
Zimmerbude
Светлый
Cimerbūdė
1387
Pocarben
Ушаково
Pokarviai
1388
Pönarth
Димитрово
1389
Ludwigswalde
Лесное
1390
Löwenhagen
Комсомольск
Liovenhagė
1391
Groß Lindenau
Озерки
Lindenava
1392
Tapiau
Гвардейск
Tepliava
1393
Wehlau
Знаменск
Vėluva
1394
Puschdorf
Пушкорево
Puškiemis
1395
Norkitten
Междуречье
Norkyčiai
1396
Insterburg
Черняховск
Įsrutis
1397
Kummetschen
Зелёный Бор
Kumečiai
1398
Gerwen
Приозёрское
Gerviškiemis
1399
Brakupönen
Кубановка
Brokupėnai
14100
Groß Trakehnen
Ясная Поляна
Trakėnai
14101
Pillupönen
Невское
Pilupėnai
14102
Groß Sodehnen
Некрасово
Didieji Sodėnai
1465
Lanzig
Łącko
1475
Soppieschin
Sopieszyno
1476
Kielau
Chylonia
1477
Gdingen
Gdynia
1484
Groß Bruch
abandoned
1485
Balga
Весёлое
Vundenava
1486
Bladiau
Пятидорожное
Bladija
1487
Pörschken
Новомосковское
Popalyčiai
1488
Mahnsfeld
Полевое
1489
Tharau
Владимирово
Torava
1490
Uderwangen
Чехово
Udravangis
1491
Grünbaum
Сокольники
1492
Groß Engelau
Демьяновка
Angelava
1493
Paterswalde
Большая Поляна
Petragirė
1494
Muldszen
Перевалово
Muldžiai
1495
Obehlischken
Зеленцово
Obeliškiai
1496
Jänichen
Свобода
Jeniškiai
1497
Sodehnen
Красноярское
Sodėnai
1498
Nemmersdorf
Маяковское
Nemirkiemis
1499
Gumbinnen
Гусев
Gumbinė
15100
Tollmingen
Чистые Пруды
Tolminkiemis
15101
Mehlkehmen
Калинино
Mielkiemis
15102
Groß Kallweitschen
Приозёрное
Kalvaičiai
15103
Stankuny
Stankuny
Stankūnai
1573
Linde
Linia
1575
Schönwalde
Szemud
1576
Quaschin
Chwaszczyna
1577
Zoppot
Sopot
1583
Neukrug
Nowa Karczma
1584
Alt-Passarge
Stara Pasłęka
1585
Heiligenbeil
Мамоново
Šventapilis
1586
Deutsch Thierau
Иванцово
1587
Zinten
Корнево
Cintai
1588
Kreuzburg (i. Ostpr.)
Славское
Kryžbarkas
1589
Mühlhausen
Гвардейское
Miulhauzenas
1590
Domnau
Домново
Dumnava
1591
Georgenau
Рощино
Pagiriai
1592
Friedland (Ostpr.)
Правдинск
Romuva
1593
Allenburg
Дружба
Alna
1594
Kleingnie
Мозырь
Mažieji Ginynai
1595
Bokellen
Фрунзенское
Bakeliai
1596
Jodlauken
Володаровка
Juodlaukiai
1597
Ballethen
Садовое
Balėtai
1598
Darkehmen
Озёрск
Darkiemis
1599
Praßlauken
Муравьёво
Prūslaukiai
16100
Groß Rominten
Краснолесье
Didžioji Rominta
16101
Jagdhaus Rominten
Радужное
Raminta
16102
Szittkehmen
Żytkiejmy
Žydkiemis
16104
Poscheschupe
Pašešupė
1673
Sierakowitz
Sierakowice
1675
Karthaus
Kartuzy
1676
Zuckau
Żukowo
1677
Danzig
Gdańsk
1678
Weichselmünde
Wisłoujście
1679
Nickelswalde
Mikoszewo
1680
Steegen
Stegna
1681
Stutthof
Sztutowo
1682
Kahlberg-Liep
Krynica Morska
1683
Tolkemit
Tolkmicko
1684
Braunsberg (West)
Braniewo
1685
Braunsberg (Ost)
Braniewo
1686
Eisenberg
Żelazna Góra
1687
Lichtenfeld
Lejkowo
1688
Canditten
Kandyty
1689
Preußisch Eylau
Багратионовск
1690
Glommen
Głomno
1691
Schönbruch
Szczurkowo
1692
Groß Schönau
Kraskowo
1693
Gerdauen
Железнодорожный
Girdava
1694
Wandlacken
Зверево
Vantlaukis
1695
Nordenburg
Крылово
Ašvėnai
1696
Olschöwen
Olszewo Węgorzewskie
1697
Groß Sobrost
Zabrost Wielki
1698
Abschermeningken
Obszarniki
Apšermeninkai
1699
Goldap
Gołdap
Geldapė
17100
Gurnen
Górne
Gurniai
17101
Dubeningen
Dubieninki
Dubeninkai
17102
Gollubien
Golubie
1773
Stendsitz
Stężyca
1774
Schönberg i. Westpr.
Szymbark
1775
Kelpin
Kiełpino
1776
Prangenau
Pręgowo
1781
Jungfer
Marzęcino
1782
Cadinen
Kadyny
1783
Trunz
Milejewo
1784
Tiedmannsdorf
Chruściel
1785
Plaßwich
Płoskinia
1786
Mehlsack
Pieniężno
1787
Lichtenau
Lechowo
1788
Landsberg (Ostpr.)
Górowo Iławieckie
1789
Grünwalde
Piasty Wielkie
1790
Bartenstein
Bartoszyce
1791
Landskron
Smolanka
1792
Schippenbeil
Sępopol
1793
Dönhofstädt
Drogosze
1794
Barten
Barciany
1795
Drengfurth
Srokowo
1796
Angerburg
Węgorzewo
Ungura
1797
Buddern
Budry
1798
Benkheim
Banie Maz.
Benkaimis
1799
Grabowen
Grabowo
18100
Kowahlen
Kowale Oleckie
18101
Merunen
Mieruniszki
1861
Kordeshagen
Dobrzyca
1881
Zeyer
Kępki
1882
Elbing
Elbląg
1883
Pomehrendorf
Pomorska Wieś
1884
Mühlhausen i. Ostpr.
Młynary
1885
Wusen
Osetnik
1886
Wormditt
Orneta
1887
Migehnen
Mirgajny
1888
Raunau
Runowo
1889
Heilsberg
Lidzbark Warmiński
1890
Gallingen
Galiny
1891
Groß Schwansfeld
Łabędnik
1892
Korschen
Korsze
1893
Lamgarben
Garbno
1894
Wenden
Winda
1895
Rosengarten
Radzieje
1896
Groß Steinort
Sztynort Wielki
1897
Possessern
Pozezdrze
1898
Kerschken
Kierzki
1899
Sokolken
Sokółki
19100
Reinkental
Kukowo
19101
Marggrabowa
Olecko
19102
Woinassen
Wojnasy
192
Nimmersatt
Nemirseta
193
Dtsch Crottingen
Kretingalė
194
Jakubowo
Jokūbavas
1957
Treptow a. Rega
Trzebiatów
1958
Gützlaffshagen
Gosław
1960
Kerstin
Karścino
1979
Gnojau
Gnojewo
1980
Marienburg (Westpr.)
Malbork
1981
Posilge
Żuławka Sztumska
1982
Thiergart
Zwierzno
1983
Pr. Holland
Pasłęk
1984
Rogehnen
Rogajny
1985
Sommerfeld
Ząbrowiec
1986
Liebstadt
Miłakowo
1987
Arnsdorf
Lubomino
1988
Schmolainen
Smolajny
1989
Wernegitten
Kłębowo
1990
Frankenau
Żegoty
1991
Bischofstein
Bisztynek
1992
Rößel
Reszel
1993
Heiligelinde
Święta Lipka
1994
Rastenburg
Kętrzyn
1995
Groß Stürlack
Sterławki Wielkie
1996
Lötzen
Giżycko
1997
Kruglanken
Kruklanki
1998
Orlowen
Orłowo
1999
Rogonnen
Cichy
20100
Gonsken
Gąski
20101
Wielitzken
Wieliczki
20102
Reuß
Cimochy
2051
Swinemünde
Świnoujście
2053
Kolzow
Kołczewo
2079
Wernersdorf
Pogorzała Wieś
2080
Stuhm
Sztum
2081
Großwaplitz
Waplewo
2082
Christburg
Dzierzgoń
2083
Miswalde
Myślice
2084
Hagenau
Chojnik
2085
Mohrungen
Morąg
2086
Reichau
Boguchwały
2087
Heiligenthal
Świątki
2088
Guttstadt
Dobre Miasto
2089
Freudenburg
Frączki
2090
Seeburg
Jeziorany
2091
Rothfließ
Czerwonka
2092
Kabienen
Kabiny
2093
Giesenau
Gizewo
2094
Weißenburg
Wyszembork
2095
Rhein
Ryn
2096
Paprodken
Paprotki
2097
Milken
Miłki
2098
Widminnen
Wydminy
2099
Jucha
Stare Juchy
21100
Lyck
Ełk
21101
Pissanitzen
Pisanica
21102
Borschimmen
Borzymy
21111
NEU RUDA
2152
Lebbin
Lubin
2153
Wollin
Wolin
2159
Petershagen
Powalice
2179
Rehhof
Ryjewo
2180
Pestlin
Postolin
2181
Groß Rohdau
Rodowo
2182
Alt Christburg
Stary Dzieżgoń
2183
Saalfeld
Zalewo
2184
Simnau
Szymanowo
2185
Sonnenborn
Słonecznik
2186
Locken
Łukta
2187
Jonkendorf
Jankowo
2188
Göttkendorf
Gutkowo
2189
Alt-Wartenburg
Barczewo
2190
Wartenburg
Barczewo
2191
Bischofsburg
Biskupiec
2192
Bredinken
Bredynki
2193
Sensburg
Mrągowo
2194
Rechenberg (Ostpr.)
Kosewo
2195
Nikolaiken
Mikołajki
2196
Dombrowken
Dąbrówka
2197
Arys
Orzysz
2198
Skomatzko
Skomack Wielki
2199
Grabnick
Grabnik
22100
Ostrokollen
Ostrykół
22101
Wischniewen
Wiśniowo Ełckie
22102
Lyssewen
Lisewo
22112
22113
22114
2251
Neuwarp
Nowe Warpno
2259
Rützenhagen
Rusinowo
2260
Schivelbein
Świdwin
2267
Demmin
Dyminek
2269
Förstenau
Gwieździn
2278
Münsterwalde
Opalenie
2279
Marienwerder
Kwidzyn
2280
Groß Krebs
Rakowiec
2281
Riesenburg
Prabuty
2282
Rosenberg i. Westpr.
Prabuty
2283
Schwalgendorf
Siemiany
2284
Schnellwalde
Boręczno
2285
Osterode i. Ostpr.
Ostróda
2286
Thierberg
Zwierzewo
2287
Dietrichswalde
Gietrzwałd
2288
Allenstein
Olsztyn
2289
Groß Kleeberg
Klebark Wielki
2290
Groß Purden
Bartoły Wielkie
2291
Mensguth
Dźwierzuty
2292
Ribben
Rybno
2293
Aweyden
Nawiady
2294
Peitschendorf
Piecki
2295
Biebern (Ostpr.)
Bobrówko
2296
Dorren
Zdory
2297
Wiersbinnen
Wierzbiny
2298
Lipinsken
Klusy
2299
Monethen
Monety
23100
Prostken
Prostki
23101
Belda
Bełda
23111
HOLOWACZE
23112
23113
Andruszowce
Андрушевцы
23114
2359
Labes
Łobez
2378
Neuenburg
Nowe
2379
Garnsee
Gardeja
2380
Niederzehren
Czarne Dolne
2381
Freystadt i. Westpr.
Kisielice
2382
Sommerau
Ząbrowno
2383
Tillwalde
Tynwałd
2384
Bergfriede
Samborowo
2385
Seubersdorf
Brzydowo
2386
Hirschberg
Idzbark
2387
Gilgenau
Elgnówko
2388
Grieslienen
Gryźliny
2389
Wuttrienen
Butryny
2390
Passenheim
Pasym
2391
Grammen
Trełkowo
2392
Mingfen
Miętkie
2393
Babienten
Babięta
2394
Eckertsdorf
Wojnowo
2395
Rudschanny
Ruciane-Nida
2396
Johannisburg
Pisz
2397
Groß Kessel
Kocioł
2398
Bialla
Biała Piska
2399
Großrosen
Różyńsk
24109
24110
24111
24112
24113
24114
2454
Gollnow
Goleniów
2479
Roggenhausen
Rogóźno
2480
Lessen
Łasin
2481
Schwenten
Święte
2482
Bischofswerder
Biskupiec
2483
Dtsch. Eylau
Iława
2484
Löbau
Lubawa
2485
Peterswalde
Pietrzwałd
2486
Geierswalde
Gierzwałd
2487
Hohenstein
Olsztynek
2488
Kurken
Kurki
2489
Gimmendorf
Zgniłocha
2490
Jedwabno
Jedwabno
2491
Ortelsburg (West)
Szczytno
2492
Ortelsburg (Ost)
Olszyny
2493
Schwentainen
Świętajno
2494
Farienen
Faryny
2495
Turoscheln
Turośl
2496
Mittelpogauen
Pogubię Średnie
2497
Morgen
Kumielsk
2498
Kosuchen
Kożuchy
2499
Schwiddern
Świdry
25110
25111
25112
25113
25114
2554
Groß Christinenberg
Kliniska Wielkie
2569
Linde
Lipka
2581
Groß Plowenz
Płowęź
2582
Skarlin
Skarlin
2583
Neumark (Westpr.)
Nowe Miasto Lubawskie
2585
Elgenau
Elgnowo
2586
Gilgenburg
Dąbrówno
2587
Gardienen
Gardyny
2588
Grünfließ
Napiwoda
2589
Jablonken
Jabłonka
2590
Malga
Małga
2591
Willenberg (Nord)
Szymany
2592
Lipowitz
Lipowiec
2593
Liebenberg
Klon
2594
Friedrichshof
Rozogi
2595
Karpen
Karpa
2596
Wondollek
Wądołek
2597
Gehsen
Jeże
2598
Lachowo
Lachowo
26107
OSTROW NOWY
26108
26110
26111
26112
26113
26114
2662
Märkisch Friedland
Mirosławiec
2686
Usdau
Uzdowo
2687
Groß Schläfken
Sławka Wielka
2688
Neidenburg
Nidzica
2689
Muschaken
Muszaki
2690
Roggen
Ruskowo
2691
Willenberg (Süd)
Wielbark
2692
Groß Leschienen
Lesiny Wielkie
2693
Tscharna
Czarnia
27105
27106
27107
27108
27109
27110
27111
27112
27113
27114
2787
Soldau
Działdowo
2788
Bartkenguth
Bartki
2791
Flammburg
Opaleniec
28104
28105
28106
28107
28108
28109
28110
28111
28112
28113
28114
2859
Sellnow
Zieleniewo
29107
29108
29109
29110
29111
29112
29113
29114
292
Memel
Klaipėda
293
Plicken
Plikiai
294
Laugallen
Laugaliai
2950
Angermünde
2961
Regenthin
Radęcin
30103
30104
30105
30106
30107
30108
30109
30110
30111
30112
30113
30114
31100
Rosochate Kościelne
Rosochate Kościelne
31101
Szepietowo
Szepietowo
31102
Piekuty
Piekuty
31103
Topczewo
Topczewo
31104
31105
31106
31107
31108
31109
31110
31111
31112
31113
31114
3174
Pakosch
Pakość
3175
Hohensalza (Nord)
Jaksice
3177
Neugrabia
Grabie
3179
Nessau
Nieszawa
3180
Raddemitz
Radomice
3181
Leipe
Lipno
3182
Schemmensee
Skępe
3184
Sichelberg
Sierpc
3185
Kirchl. Sawids
Zawidz Kościelny
3186
Laschewo
Łaszewo
3187
Stregow
Strzegowo
3188
Oscielau
Ościsłowo
3190
Pomore
Pomorze
3191
Karnew
Karniewo
3192
Mackeim
Maków Mazowiecki
3194
Różan
Różan
3195
Ponikiew Mała
Ponikiew Mała
3196
Wonsau
Wąsowo
3197
Ostrów Mazowiecka, Nord
Ostrów Mazowiecka (płn.)
3198
Kalinowo
Kalinowo
3199
Andrzejewo
Andrzejewo
32100
32101
32102
32103
32104
32105
32106
32107
32108
32109
32110
32111
32112
32113
32114
3252
Bärwalde Nm.
Mieszkowice
3262
Schneidemühlchen
Piłka
3263
Neubrück
Wartosław
3264
Wronke
Wronki
3265
Obersitzko
Obrzycko
3266
Polajewo
Połajewo
3267
Bülowsthal
Gościejewo
3268
Rogasen
Rogoźno
3269
Mietschisko
Mieścisko
3270
Janowitz
Janowiec Wielkopolski
3271
Rogowo
Rogowo
3272
Gonsawa
Gąsawa
3273
Kaisersfelde
Dąbrowa
3274
Broniewice
Broniewice
3275
Hohensalza (Süd)
Inowrocław
3276
Freitagsheim
Pieranie
3277
Luisenfelde
Dąbrowa Biskupia
3278
Koneck
Koneck
3279
Liebingen
Lubanie
3280
Helmsee
Chełmica Duża
3281
Heiligenbach
Zaduszniki
3282
Tulchau
Tłuchowo
3283
Mochau
Machowo
3284
Lelize
Lelice
3285
Drobin
Drobin
3286
Razionsch
Raciąż
3287
Zeschkowo
Cieszkowo
3288
Kemp
Kępa
3289
Ojschen
Ojrzeń
3290
Gonsocin
Gąsocin
3291
Porzowo
Porzowo
3292
Ostenburg
Pułtusk
3293
Zambski-Koscielne
Zambski Kościelne
3294
Wólka Lubielska
Wólka Lubielska
3295
Langsattel
Długosiodło
3296
3297
3298
3299
33100
33101
33102
33103
33104
33105
33106
33107
33108
33109
33110
33111
33112
33113
33114
3389
3395
3396
3399
34101
34102
34103
34104
34105
34106
34107
34108
34109
34110
34111
34112
34113
34114
3494
Wyszkowo, Süd
Wyszków (płd.)
35101
35102
35103
35104
35105
35106
35107
35108
35109
35110
35111
35112
35113
3562
Zembowo
Zębowo
3563
Neustadt (b. Pinne)
Lwówek
3564
Duschnik
Duszniki
3565
Gr. Gay
Gaj Wielki
3566
Sady
Sady
3567
Posen (Nord)
Poznań (płn.)
3568
Schwersenz
Swarzędz
3569
Pudewitz
Pobiedziska
3570
Schwarzenau
Czerniejewo
3571
Zydowo
Żydowo
3572
Witkowo
Witkowo
3573
Powidz
Powidz
3574
Orchowo
Orchowo
3575
Siegersdorf
Siedlimowo
3582
Gasten
Gostynin
3585
Miszewo Murowane
Miszewo Murowane
3586
Wegrzynowo
Węgrzynowo
3587
Rebowo
Rębowo
3588
Radzikowo
Radzikowo
3589
Zakroczym
Zakroczym
3590
Bagmünde
Modlin
3591
JABŁONNA-LEGJONOWO
3592
Zegrze
Zegrze
36101
36102
36103
36104
36105
36106
36107
36108
36109
3662
Neutomischel
Nowy Tomyśl
3663
Wonsowo
Wąsowo
3664
Opalenitza
Opalenica
3665
Buk
Buk
3666
Dombrowka
Dąbrówka
3667
Posen (Süd)
Poznań (płd.)
3668
Gondek
Gądki
3669
Kostschin
Kostrzyń
3670
Nekla
Nekla
3671
Wreschen
Września
3672
Mieltschin
Mielżyn
3673
Radlowo
Radłowo
3674
Ostrowite
Ostrowite
3675
Kleczew
Kleczew
3686
Ilow
Iłów
3687
Wyszogród
Wyszogród
3688
Secymin Niemieki
Secymin Niemiecki
3689
Dąbrowa Str.
Dąbrowa
3762
Borui
Boruja
3763
Konkolewo
Kąkolewo
3764
Grätz (Warthel.)
Grodzisk Wielkopolski
3765
Granowo
Granowo
3766
Stenschewo
Stęszew
3767
Moschin
Mosina
3768
Kurnik
Kórnik
3769
Schroda
Środa Wielkopolska
3770
Miloslaw
Miłosław
3771
Gozdowo
Gozdowo
3772
Sokolnik
Sokolniki
3773
Slupca
Słupca
3774
Golina
Golina
3775
Konin
Konin
3782
Kutno
Kutno
3787
Ostrzeszewo
Ostrzeszewo
3855
Tammendorf
Gęstowice
3856
Baudach
Budachów
3862
Wollstein
Wolsztyn
3863
Rakwitz
Rakoniewice
3864
Wielichowo
Wielichowo
3865
Konojad
Konojad
3866
Czempin
Czempiń
3867
Brodnica
Brodnica
3868
Santomischel
Zaniemyśl
3869
Sulencin
Sulęcin
3870
Pientschkowo
Pięczkowo
3871
Pogorzelice
Pogorzelica
3872
Pyzdry
Pyzdry
3873
Zagorow
Zagórów
3874
Slawsk
Sławsk
3875
Brzezno
Brzeźno
3876
3877
Warthbrücken
Koło
392
Schmelz
Smeltė
393
Götzhöfen
Žardininkai
394
Dawillen
Dovilai
3963
Priment
Przemęt
3964
Poln. Wilke
Wilkowo Polskie
3965
Kosten
Kościan
3966
Choryn
Choryń
3967
Dalewo
Dolewo
3968
Schrimm
Śrem
3969
Xions
Książ Wielkopolski
3970
Neustadt
Nowe Miasto nad Wartą
3971
Zerkow
Żerków
3972
Robakow
Robaków
3973
Bialobloty
Białobłoty
3974
Grodziec
Grodziec
3975
Tuliszkow
Tuliszków
3976
3977
Turek
Turek
3981
Lentschütz
Łęczyca
4060
Fürsteneich
Zabór
4061
Kontopp
Konotop
4062
Altkloster
Kaszczor
4063
Weine
Wijewo
4064
Luschwitz
Włoszakowice
4065
Leipe
Lipno
4066
Storchnest
Osieczna
4067
Lubin
Lubiń
4068
Dolzig
Dolsk
4069
Borek
Borek Wielkopolski
4070
Gora
Góra
4071
Jarotschin
Jarocin
4072
Czermin
Czermin
4073
Grodzisko
Grodzisko
4074
Stawiszyn
Stawiszyn
4075
Korzeniew
Korzeniew
4155
Göhren
Górzyn
4165
Lissa (Warthel.)
Leszno
4166
Garzyn
Garzyn
4167
Seide
Żytowiecko
4168
Gostyn
Gostyń
4169
Pogorzela
Pogorzela
4170
Koschmin
Koźmin
4171
Dobrzyca
Dobrzyca
4172
Pleschen
Pleszew
4173
Tursko
Tursko
4174
Rychnow
Rychnów
4175
Kamin
Kamień
4267
Kröben
Krobia
4268
Pempowo
Pępowo
4269
Kobylin
Kobylin
4270
Bozacin
Bożacin
4271
Rozdrazewo
Rozdrażew
4272
Raschkow
Raszków
4273
Sobotka
Sobótka
4274
Kalisch
Kalisz
4275
Opatowek
Opatówek
4282
Litzmannstadt
Łódź
4367
Rawitsch
Rawicz
4368
Dubin
Dubin
4372
Ostrowo
Ostrów Wielkopolski
4373
Groß Wysocko
Wysocko
4375
Iwanowice
Iwanowice
4472
Adelnau
Odolanów
4473
Mixstadt
Mikstat
4475
Kraszewice
Kraszewice
4478
Schieratz
Sieradz
4480
Lask
Łask
4573
Schildherg (Posen)
Ostrzeszów
4575
Plugawice
Plugawice
4576
Klonowa
Klonowa
4577
Zloczew
Złoczew
4578
Barczew
Barczew
4673
Rogaszyce
Rogaszyce
4675
Tonia
Tonia
4676
Lututow
Lututów
4677
Skrzynno
Skrzynno
4678
Hanfhutte
Konopnica
4762
Liegnitz
Legnica
4773
Kempen (Warthel.)
Kępno
4775
Boleslawice
Bolesławiec
4776
Biala Rzadowa
Biała Rządowa
4777
Welungen
Wieluń.
4778
Ostwerder
Osjaków
4862
Kroitsch
Krotoszyce
4868
Breslau (Nord)
Wrocław (płn.)
4877
Dzietrzniki
Dzietrzniki
4878
Kraszkowice
Kraszkowice
492
Schwarzort
Juodkrantė
493
Prökuls
Priekulė
494
Wilkieten
Vilkyčiai
495
Grünheide b. Wilkieten
Grynaičiai
4967
Schmolz
Smolec
4974
Konstadt
Wołczyn
4976
Landsberg O.S.
Gorzów Śląski
4977
Gollor- Mühle
Jastrzygowice
4978
Lipie
Lipie
5069
Ohlau
Oława
5078
Krzepice
Krzepice
5079
Klobuck Nord
Kłobuck Północ
5080
Ostrowy
Ostrowy nad Okszą
5081
Cykarzew
Cykarzew
5163
Freiburg (N.Schl.)
Świebodzice
5179
Klobuck Süd
Kłobuck Południe
5180
Tschenstochau
Częstochowa
5181
Mstów
Mstów
5279
Ollschin
Olszyna
5280
Ostatni Grosz
Ostatni Grosz
5281
Olsztyn
Olsztyn
5376
Vossowska
Fosowskie
Kolonowskie
5378
Lublinitz
Lubliniec
5379
Koschentin
Koszęcin
5380
Ellguth
Ligota Woźnicka
5381
Porai
Poraj
5479
Ludwigsthal
Piasek
5480
Woischnik
Woźniki
5481
Myszków, West
Myszków (zach.)
5569
Neisse (West)
Nysa (zach.)
5570
Neisse (Ost)
Nysa (wsch.)
5574
Gogolin
Gogolin
5575
Leschnitz
Leśnica
5576
Blotnitz
Błotnica Strzelecka
5580
Brinitz
Brynica
5581
Siewierz
Siewierz
5582
Warthenau
Zawiercie
5682
5780
Kattowitz
Katowice
5781
Birkental
Brzezinka
5782
5783
Ilkenau
Olkusz
5865
Rosenthal
Różanka
5878
Orzesche
Orzesze
5879
Nikolai
Mikołów
5880
Lendzin
Lędziny
5881
Imielin
Imielin
5882
Krenau
Chrzanów
592
Perwelk
Perwelk
593
Kinten
Kintai
594
Kukoreiten
Kukoraičiai
595
Berzischken
Beržiškiai
5976
Loslau
Wodzisław Śląski
5978
Sohrau
Żory
5979
Kobier
Kobiór
5980
Altberun
Bieruń
5981
Neuberun
Nowy Bieruń
6079
Pleß
Pszczyna
6080
Grzawa
Grzawa
6081
Bielany
Bielany
6173
Gratz
Hrdec nad Moravici
Grodziec nad Morawicą
6174
Schönfeld
Krásné Pole
Krasne Pole
6179
Kurzwald
Międzyrzecze Dolne
6180
Bielitz
Bielsko-Biała
6181
6267
6269
6273
Fulnek
Fulnek
6274
Königsberg
Klimkovice
Klimkowice
6275
Gr. Kunzendorf
Kunčice
Kończyce Wielkie
6276
Bludowitz
Bludovice
Błędowice
6277
Teschen
Cieszyn
Těšín
6278
Golleschau
Goleszów
6279
Brenna
Brenna
6280
Wolfsdorf
Wilkowice
6281
6367
6368
6369
6370
6371
6372
6373
6374
6375
6376
6377
6378
6379
6380
6381
6462
6463
6464
6465
6466
6467
6468
6469
6470
6471
6472
6473
6474
6475
6476
6477
6478
6479
6480
6481
Gross-Sopotnia
Sopotnia Wielka
6561
6562
6563
6564
6565
Boskowitz
Boskovice
6566
6567
6568
6569
6570
Prerau
Přerov
6571
6572
6573
6574
6575
6576
6577
6578
6579
Skalite
Skalité
Sziklaszoros
6580
Ujsoly
Ujsoły
6581
6661
6662
6663
6664
6665
6666
6667
6668
6669
Roschtin
Roštín
6670
6671
6672
6673
6674
6675
6676
6677
6678
6679
6680
6681
6761
6762
6763
6764
Eichhorn a.d. Bittischka
Veverská Bítýška
6765
Brünn-Nord
Brno
6766
6767
6768
6769
6770
6771
6772
6773
6774
6775
6776
6861
6862
6863
Oslawan
Oslawan
6864
6865
Brünn-Süd
Brno
6866
6867
6868
6869
6870
Allenkowitz
Halenkovice
6871
6872
6873
6874
692
Nidden
Nida
693
Minge
Minė
694
Heydekrug
Šilutė
Szyłokarczma
695
Gaidellen
Gaideliai
696
Wersmeningken
Versmininkai
6961
6962
6963
6964
6965
6966
6967
6968
Gaya
Kyjov
6969
Domaning
Domanín
697
Ackmonischken
Akmeniškiai
6970
Ung. Hradisch
Uherské Hradiště
6971
6972
6973
6974
7067
7068
7069
7070
7071
7168
7169
7170
7171
7267
7268
791
Pillkoppen
Морское
Pilkopa
793
Skirwiet
Боровое
Skirvytė
794
Ruß
Rusnė
Ruś
795
Uszlöknen
Užlėkniai
796
Coadjuthen
Katyčiai
797
Nattkischken
Natkiškiai
798
Uszkullmen
Velaičiai
799
Laugszargen
Laugszargen
8100
Leibgirren
Leipgiriai
8101
Forst Schmalleningken
Smalininkai
890
Kunzen
Красноречье
Kuncai
891
Rossitten
Рыбачий
Rasytė
893
Kallningken
Прохладное
Kalnininkai
894
Spucken
Яснополянка
Špukai
895
Kaukehmen
Ясное
Kaukėnai
896
Rucken
Залесово
Rukai
897
Pogegen
Pagėgiai
Pojegi
898
Willkischken
Vilkyškiai
Wilkiszki
899
Szugken
Žukai
9100
Wischwill
Viešvilė
Wieszwile
989
Sarkau
Лесное
Šarkuva
990
Mövenhaken
abandoned
993
Gilge
Матросово
Gilija
994
Groß Lappienen
Большие Бережки
995
Neukirch
Тимирязево
Naujoji
996
Heinrichswalde
Славск
Gastos
997
Tilsit
Советск
Tilžė
998
Ragnit
Неман
Ragainė
999
Baltupönen
Baltupėnai
Długość działki stopniowej na ramce skorowidza: 1° dług. i szer. geogr.

Załączniki do tej kategorii:

ZałącznikIndex to GSGS 4414 - Germany 1:25,000 - NORTH EAST AREA 1944 details
Pommern - Ostpreussen / Pomorze Prusy Wsch. (Greifswald - Berlin - Inowrocław - Königsberg - Mława)
ZałącznikIndex to Germany 1:25,000 (GSGS 4414 ) and Bavaria 1:25,000 (GSGS 4497) 1944 details
source: "Notes on GSGS Maps of Germany, Denmark and Central Europe" (March 1944)
ZałącznikIndex to Germany 1:25,000 (GSGS 4414 ) and Bavaria 1:25,000 (GSGS 4497) [v.2] 1944 details
source: "Notes on GSGS Maps of Germany, Denmark and Central Europe" (March 1944)
ZałącznikIndex to GSGS 4414, GERMANY 1:25,000 EAST CENTRAL AREA 1944 details
(Schlesien / Śląsk)
ZałącznikIndex to GSGS 4414 GERMANY 1:25,000 NORTH EAST AREA 1944 details
(Pommern / Pomorze)
ZałącznikIndex to GSGS 4414 Germany 1:25,000 South East Area & North-East Extension (East Prussia)` 1944 details
ZałącznikOPERATIONAL INDEX OF WESTERN & CENTRAL EUROPE FOR 1:25,000 SCALE MAPS, SHEET 5 OF 6 SHEETS 1953 details
(Poland, East Prussia)

query: 0.22094702720642 print: 0.73334097862244